Agility v našem klubu


Agility se u nás začalo běhat v roce 2007.  Naši "agiliťáci" se již několikrát zúčastnili zkoušek a závodů, mají za sebou i úspěšné ukázky agility pro veřejnost. V rámci našeho klubu pořádáme odborné semináře agility s profi závodníky a trenéry (např. seminář pod vedením Martiny Konečné, Zuzany Svobodové, Alice Boháčové atd.).
Tréninky na našem cvičišti probíhají dle časových možností trenérek většinou 1x či 2x týdně. Náš klub bohužel nemá k dispozici krytou halu a tak se v chladnějších podzimních a zimních měsících agility tréninky nekonají. Běhat a trénovat agility tak začínáme vždy až s příchodem jara :-)

 


                                AGILITY TRÉNINKY V ROCE 2018


Prosíme všechny zájemce z řad našich členů, kteří mají v letošním roce zájem o tréninky agility, aby se nejpozději do neděle 29.4. nahlásili trenérce Vendule Němcové na e-mail nemcova-vendula@seznam.cz . Dle počtu přihlášených bude poté vytvořeno tréninkové schéma, podle kterého se bude v tomto roce běhat. Proto máte-li o trénování agility v letošním roce zájem, nahlašte se zavčas! Děkujeme za pochopení.


Tréninky agility v roce 2018 budou také otevřeny 1x za 14 dní - vždy v pondělí (pouze sudé týdny) od 16:00 hod. Upozorňujeme, že tyto tréninky budou probíhat bez přítomnosti trenéra, tzn. postavíme si společnými silami trať a každý si poté běhá, jak umí. Tyto tréninky zajišťuje Andrea Nesnídalová. Kontakt na Andreu Nesnídalovou: 721 173 116.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozornění: Žádáme agiliťáky, aby - pokud si chodí ve volném čase trénovat houpačku - ji VŽDY vrátili zpět k plotu, aby tak zminimalizovali riziko úrazu u jiných psů.