Agility v našem klubu


Agility se u nás začalo běhat v roce 2007.  Naši "agiliťáci" se již několikrát zúčastnili zkoušek a závodů, mají za sebou i úspěšné ukázky agility pro veřejnost. V rámci našeho klubu pořádáme odborné semináře agility s profi závodníky a trenéry (např. seminář pod vedením Martiny Konečné, Zuzany Svobodové, Alice Boháčové atd.).
Tréninky na našem cvičišti probíhají dle časových možností trenérek většinou 1x či 2x týdně. Náš klub bohužel nemá k dispozici krytou halu a tak se v chladnějších podzimních a zimních měsících agility tréninky nekonají. Běhat a trénovat agility tak začínáme vždy až s příchodem jara :-)

 


                                AGILITY TRÉNINKY V ROCE 2017

POZOR - trénink, který proběhne ve středu 30. srpna, bude pro letošek posledním středečním tréninkem!

Tréninky pod vedením Barbory Valáškové (Ensingerové) budou probíhat vždy ve středu - od 17:00 hod. začátečníci (ti kdo začali s tréninky až letos) a od 18:00 hod. pokročilejší (ostatni). Na rok 2017 je nutné se závazně přihlásit na e-mail: baraensi@gmail.com nebo na mobil: 732 561 987 (formou sms).

Tréninky agility v roce 2017 povede i Andrea Nesnídalová. Tyto tréninky budou probíhat 1x za 14 dní - vždy v pondělí (pouze sudé týdny) od 17:00 hod. Pro lepší přehlednost budou vypisovány i v agility knize ZDE . Kontakt na Andreu Nesnídalovou: 721 173 116.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozornění: Žádáme agiliťáky, aby - pokud si chodí ve volném čase trénovat houpačku - ji VŽDY vrátili zpět pod kladinu, aby tak zminimalizovali riziko úrazu u jiných psů.